top of page

Vzdělávací centrum

Kurzy

JAZYKOVÉ KURZY

Určeno pro děti od 11 let. Výuka anglického a francouzského jazyka pro různé věkové skupiny a stupně znalosti jazyka.

Fotograf

Základy fotografování a zpracování fotografií v grafických programech. Tvorba fotografií (zátiší, portrét …). Výuka práce s fotoaparátem, PC programy na zpracování fotek, různé formy prezentace fotografií. Věk 12 - 16 let.

Grafik

Grafika v programech Gimp a Corel Draw. Práce s vrstvami, práce s textem, teorie barev, rozvržení prvků, digitální ilustrace, aplikace s animacemi, grafický design. Začátečníci i pokročilí, věk 10 - 19 let.


3D TISK

Výuka vytváření trojrozměrných předmětů, od nákresu až po tisk. Základy počítačové kresby, grafické modelování a projektování, práce s 3D technologií. Věk 11 - 15 let.

ROBOTIKA

Vytváření modelů, stavebních konstrukcí i strojů ze specializovaných stavebnic, rozvoj představivosti, manuální zručnosti, technických dovedností. Věk 10 - 15 let.

Aktuálně

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Registrační číslo projektu: CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_054/0004879, název projektu: Vzdělávací centrum knihovna, projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu.

bottom of page